-35% -35% Suhkruvatt Lolliboni Dracula 60g Parim enne: 10.06.2026Hulgipakend: 45 Current price: 1,29 € Old price: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.99 € Sina säästad Kilohind 21,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Suhkruvatt Lolliboni Dracula 60g Saistītie Produkti Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27%