Sidrunihape, ANATOLS, 30 g Parim enne: 30.09.2027Hulgipakend: 20 Current price: 0,85 € Old price: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.85 € Kilohind 28,33 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Sidrunihape Saistītie Produkti Guacamole-kastme maitseainesegu, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg Parim enne: 16.08.2025 Hulgipakend: 24 0,49 € 1,39 € -65% Kookospalmisuhkru stick 50tk, 250g 29,16 €/kg Parim enne: 30.09.2025 7,29 € 10,49 € -31% Kastmesegu FIX Lasagne, KNORR, 43g 11,40 €/kg Parim enne: 30.04.2025 Hulgipakend: 22 0,49 € 1,99 € -75% Loorber Anatolis 10g 79,00 €/kg Parim enne: 31.03.2027Hulgipakend: 50 0,79 € 1,29 € -39%
Guacamole-kastme maitseainesegu, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg Parim enne: 16.08.2025 Hulgipakend: 24 0,49 € 1,39 € -65%
Kastmesegu FIX Lasagne, KNORR, 43g 11,40 €/kg Parim enne: 30.04.2025 Hulgipakend: 22 0,49 € 1,99 € -75%