-39% -39% Loorber Anatolis 10g Parim enne: 31.03.2027Hulgipakend: 50 Current price: 0,79 € Old price: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.29 € Sina säästad Kilohind 79,00 €/kg Kaal 10 g Toote kirjeldus Loorber 10g Saistītie Produkti Pune (Oregano), 100 g 54,90 €/kg Parim enne: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8% Must pipar Anatolis jahvatatud 15g 46,00 €/kg Parim enne: 30.06.2026Hulgipakend: 20 0,69 € Sidrunihape, ANATOLS, 30 g 28,33 €/kg Parim enne: 30.09.2027Hulgipakend: 20 0,85 € Kõrvitsakastme segu, KNORR, 49 g 1,84 €/kg Parim enne: 28.02.2025 Hulgipakend: 20 0,09 € 1,09 € -92%