-43% -43% Ketšup 50% vähem suhkrut ja soola, HEINZ, 960 g Parim enne: 01.03.2026Hulgipakend: 8 Current price: 3,99 € Old price: 6,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 6.99 € Sina säästad Kilohind 3,99 €/kg Kaal 1 kg Toote kirjeldus Ketšup 50% vähem suhkrut ja soola, HEINZ, 960 g Saistītie Produkti Juustukaste Askania 200g 2,95 €/kg Parim enne: 05.11.2025Hulgipakend: 8 0,59 € 0,79 € -25% Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28% Kaste Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Parim enne: 21.11.2025Hulgipakend: 30 0,59 € 0,85 € -31% Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g 19,94 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 6 3,19 € 3,79 € -16%
Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28%