-24% -24% Päevalilleseemned Tintti 2,5kg Current price: 6,29 € Old price: 8,25 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 8.25 € Sina säästad Kilohind 2,52 €/kg Kaal 2.5 kg Toote kirjeldus Koorimata päevalilleseemned lindude toiduks. Sobilik lisasööt meil talvituvatele lindudele. Hoida kuivas ja jahedas. Saistītie Produkti Närimispulk Koerale DOGMAN 100tk S 900g 3,32 €/kg Parim enne: 25.09.2025Hulgipakend: 6 2,99 € 7,99 € -63% Koeramaius lihapulgad lambalihaga, Dog Fest, 45g 30,89 €/kg Parim enne: 09.09.2026Hulgipakend: 80 1,39 € 2,79 € -50% Koeramaius Dog’s ice-cream Cream 50g 17,80 €/kg Parim enne: 23.05.2026Hulgipakend: 24 0,89 € 1,50 € -41% Koeramaius Dog Fest lihapulgad küülikulihaga 45g 30,89 €/kg Parim enne: 10.10.2026Hulgipakend: 80 1,39 € 2,79 € -50%
Närimispulk Koerale DOGMAN 100tk S 900g 3,32 €/kg Parim enne: 25.09.2025Hulgipakend: 6 2,99 € 7,99 € -63%
Koeramaius lihapulgad lambalihaga, Dog Fest, 45g 30,89 €/kg Parim enne: 09.09.2026Hulgipakend: 80 1,39 € 2,79 € -50%
Koeramaius Dog’s ice-cream Cream 50g 17,80 €/kg Parim enne: 23.05.2026Hulgipakend: 24 0,89 € 1,50 € -41%
Koeramaius Dog Fest lihapulgad küülikulihaga 45g 30,89 €/kg Parim enne: 10.10.2026Hulgipakend: 80 1,39 € 2,79 € -50%