-33% -33% Kreemjas mesi, 500g Parim enne: 2027 Hulgipakend: 8 Current price: 5,99 € Old price: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 8.99 € Sina säästad Kilohind 11,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus Kreemjas mesi erineb pehme ja siidise konsistentsi poolest, mis saadakse spetsiaalse segamise tehnoloogiaga, mille käigus muutuvad mee kristallid peenemaks. Seotud tooted Oad HEINZ BBQ kastmes 390g 3,31 €/kg Parim enne: 31.12.2025Hulgipakend: 12 1,29 € 2,29 € -44% Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48% Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g 4,42 €/kg Parim enne: 21.12.2025Hulgipakend: 8 1,99 € 3,80 € -48% Metsamesi 500g 11,98 €/kg Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 5,99 € 8,99 € -33%
Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48%
Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g 4,42 €/kg Parim enne: 21.12.2025Hulgipakend: 8 1,99 € 3,80 € -48%