-45% -45% Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 Current price: 0,99 € Old price: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.79 € Sina säästad Kilohind 15,71 €/kg Kaal 63 g Toote kirjeldus Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g Seotud tooted Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42% Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52%
Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52%