-42% -42% Ploomimoos MÜHLHÄUSER Kakaoga 450g Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 8 Current price: 2,19 € Old price: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 3.8 € Sina säästad Kilohind 4,87 €/kg Kaal 450 g Toote kirjeldus Ploomimoos MÜHLHÄUSER Kakaoga 450g Seotud tooted Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g 4,42 €/kg Parim enne: 21.12.2025Hulgipakend: 8 1,99 € 3,80 € -48% Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48% Metsamesi 500g 11,98 €/kg Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 5,99 € 8,99 € -33% Kikerherne, valge oa, kidney punase oa ja liima oa segu Bonduelle Vapeur 425ml/310g 4,16 €/kg Parim enne: 28.02.2026 Hulgipakend: 12 1,29 € 3,29 € -61%
Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g 4,42 €/kg Parim enne: 21.12.2025Hulgipakend: 8 1,99 € 3,80 € -48%
Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48%
Kikerherne, valge oa, kidney punase oa ja liima oa segu Bonduelle Vapeur 425ml/310g 4,16 €/kg Parim enne: 28.02.2026 Hulgipakend: 12 1,29 € 3,29 € -61%