-51% -51% Nätsupallid LOLLIBONI Sour Brain 20g Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 48 Current price: 0,49 € Old price: 0,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.99 € Sina säästad Kilohind 24,50 €/kg Kaal 20 g Toote kirjeldus Nätsupallid LOLLIBONI Sour Brain 20g Seotud tooted TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Valge šokolaad, MILKA, 80 g 12,38 €/kg Parim enne: 09.12.2025 Hulgipakend: 24 0,99 € 1,99 € -50%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%