-33% -33% Vahukommid Lolliboni Südamed 80g Parim enne: 15.05.2026Hulgipakend: 32 Current price: 1,99 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 24,88 €/kg Kaal 80 g Toote kirjeldus Vahukommid Lolliboni Südamed 80g Seotud tooted Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30%
Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%