-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Part 60g Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Part 60g Seotud tooted THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76% Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g 19,94 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 6 3,19 € 3,79 € -16% SEASIR Premium sojakaste 152ml 9,14 €/kg Parim enne: 08.11.2025 Hulgipakend: 12 1,39 € 2,29 € -39% THAI CHOICE Sriracha tšillikaste 200ml 5,95 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 12 1,19 € 2,29 € -48%
THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76%
THAI CHOICE Sriracha tšillikaste 200ml 5,95 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 12 1,19 € 2,29 € -48%