Sidrunihape, ANATOLS, 30 g Parim enne: 30.09.2027Hulgipakend: 20 Current price: 0,85 € Old price: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.85 € Kilohind 28,33 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Sidrunihape Seotud tooted Pune (Oregano), 100 g 54,90 €/kg Parim enne: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8% Maitseainesegu Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg Parim enne: 31.03.2025 Hulgipakend: 20 0,35 € 1,39 € -75% Köögiviljapuljong KNORR 112g 8,84 €/kg Parim enne: 31.05.2026Hulgipakend: 8 0,99 € 2,29 € -57% Loomalihapuljong Kucharek 120g 4,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 12 0,49 € 0,95 € -48%
Maitseainesegu Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg Parim enne: 31.03.2025 Hulgipakend: 20 0,35 € 1,39 € -75%