-61% -61% Nisu-Tatragaletid 100g Parim enne: 24.02.2026 Current price: 0,69 € Old price: 1,78 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.78 € Sina säästad Kilohind 6,90 €/kg Kaal 100 g Toote kirjeldus Nisu-Tatragaletid 100g Seotud tooted Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Käte desinfitseerimisgeel, 120 ml 3,25 €/kg Parim enne: 01.03.2025 0,39 € 1,50 € -74% Püksmähkmed PAMPERS Premium Care S7 17+kg 36tk Parim enne: 02.02.2025Hulgipakend: 2 17,99 € 29,99 € -40% Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Püksmähkmed PAMPERS Premium Care S7 17+kg 36tk Parim enne: 02.02.2025Hulgipakend: 2 17,99 € 29,99 € -40%
Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%