-61% -61% Nisu-Tatragaletid 100g Parim enne: 24.02.2026 Current price: 0,69 € Old price: 1,78 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.78 € Sina säästad Kilohind 6,90 €/kg Kaal 100 g Toote kirjeldus Nisu-Tatragaletid 100g Saistītie Produkti Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Nukk Kommidega Lolliboni Parim enne: 09.05.2026Hulgipakend: 36 1,99 € 2,99 € -33% Juustukaste Askania 200g 2,95 €/kg Parim enne: 05.11.2025Hulgipakend: 8 0,59 € 0,79 € -25%
Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%