-74% -74% Käte desinfitseerimisgeel, 120 ml Parim enne: 01.03.2025 Current price: 0,39 € Old price: 1,50 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.5 € Sina säästad Kilohind 3,25 €/kg Kaal 120 g Toote kirjeldus Kätedesnfitseerimisgeel 75% alkoholi sisalduse ja tsitruse lõhnaga. Seotud tooted Näoseerum Peach Vibes, YOLYN, 20 ml 174,50 €/kg Parim enne: 25.10.2024 3,49 € 9,79 € -64% Puhastusgeel Orgaaniline ACAI, BioVegane, 150ml 29,93 €/kg Parim enne: 15.08.2025 4,49 € 9,99 € -55% 24h Kreem Orgaaniline ACAI, BioVegane, 50ml 97,80 €/kg Parim enne: 10.08.2025 4,89 € 14,95 € -67% CatFestPardiliha pulgad kassidele, 45g 26,44 €/kg Parim enne: 10.10.2026Hulgipakend: 80 1,19 € 2,29 € -48%
CatFestPardiliha pulgad kassidele, 45g 26,44 €/kg Parim enne: 10.10.2026Hulgipakend: 80 1,19 € 2,29 € -48%