-53% -53% Kuivatatud Frunica pirnid 150g Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 11 Current price: 1,99 € Old price: 4,25 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 4.25 € Sina säästad Kilohind 13,27 €/kg Kaal 150 g Toote kirjeldus Koostisosad Pirnid 99,94%, säilitusaine VÄÄVELDIOKSIID. Võib sisaldada MAAPÄHKLITE, PÄHKLITE, SEESAMISEEMNETE, SOJA ja PIIMA jälgi. Seotud tooted Mustad päevalilleseemned röstitud, YES, 150 g 5,27 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 24 0,79 € 1,85 € -57% Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Mahlane kana-karri, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Parim enne: 10.04.2026Hulgipakend: 6 2,99 € 4,06 € -26%
Mustad päevalilleseemned röstitud, YES, 150 g 5,27 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 24 0,79 € 1,85 € -57%
Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Mahlane kana-karri, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Parim enne: 10.04.2026Hulgipakend: 6 2,99 € 4,06 € -26%