-73% -73% Popcorn American Movies Star pop up box Soolaga 2x90g Parim enne: 18.02.2026Hulgipakend: 18 Current price: 0,49 € Old price: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.79 € Sina säästad Kilohind 2,72 €/kg Kaal 180 g Toote kirjeldus Popcorn American Movies Star pop up box Soolaga 2x90g Seotud tooted Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g 12,42 €/kg Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 1,49 € 2,64 € -44% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52%
Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g 12,42 €/kg Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 1,49 € 2,64 € -44%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Parim enne: 20.02.2026Hulgipakend: 10 1,19 € 2,49 € -52%