-73% -73% Popkorns “American Movies Star” pop-up kaste ar sāli, 2x90 g Ieteicams līdz: 18.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 Pašreizējā cena: 0,49 € Sena cena: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 2,72 €/kg Svars 180 g Produkta apraksts Popkorns “American Movies Star” pop-up kaste ar sāli, 2x90 g Saistītie Produkti Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42% Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42% Dārzeņu čipsi ar jūras sāli un melnajiem pipariem, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,69 € 3,29 € -49% Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42%
Dārzeņu čipsi ar jūras sāli un melnajiem pipariem, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Ieteicams līdz: 06.03.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,69 € 3,29 € -49%
Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%