-40% -40% DANSOY Sojakaste 0,5L Parim enne: 01.08.2027 Hulgipakend: 8 Current price: 1,99 € Old price: 3,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 3.29 € Sina säästad Kilohind 3,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus DANSOY Sojakaste 0,5L Seotud tooted THAI CHOICE ploomikaste 200ml 4,95 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 14.12.2025 0,99 € 2,63 € -62% Juustukaste Askania 200g 2,95 €/kg Parim enne: 05.11.2025Hulgipakend: 8 0,59 € 0,79 € -25% THAI CHOICE Vürtsikas kaste mereandidele 200ml 3,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 03.05.2025 0,69 € 2,43 € -72% Flying Goose vokikaste Sweet Sour 100ml 3,50 €/kg Parim enne: 04.12.2025Hulgipakend: 12 0,35 € 1,89 € -81%
THAI CHOICE Vürtsikas kaste mereandidele 200ml 3,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 03.05.2025 0,69 € 2,43 € -72%
Flying Goose vokikaste Sweet Sour 100ml 3,50 €/kg Parim enne: 04.12.2025Hulgipakend: 12 0,35 € 1,89 € -81%