-65% -65% Guacamole-kastme maitseainesegu, OLD EL PASO, 20 g Parim enne: 16.08.2025 Hulgipakend: 24 Current price: 0,49 € Old price: 1,39 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.39 € Sina säästad Kilohind 24,50 €/kg Kaal 20 g Toote kirjeldus Lisa maitseainesegule 2 suurt küpset avokaadot ja ongi maitsev guacamole valmis! Seotud tooted Sidrunihape, ANATOLS, 30 g 28,33 €/kg Parim enne: 30.09.2027Hulgipakend: 20 0,85 € Loomalihapuljong Kucharek 120g 4,08 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 12 0,49 € 0,95 € -48% Kastmesegu FIX Lasagne, KNORR, 43g 11,40 €/kg Parim enne: 30.04.2025 Hulgipakend: 22 0,49 € 1,99 € -75% Loorber Anatolis 10g 79,00 €/kg Parim enne: 31.03.2027Hulgipakend: 50 0,79 € 1,29 € -39%
Kastmesegu FIX Lasagne, KNORR, 43g 11,40 €/kg Parim enne: 30.04.2025 Hulgipakend: 22 0,49 € 1,99 € -75%