-36% -36% Pastillid HALLS Fresh Lime 33,5g Parim enne: 04.09.2027 Current price: 0,69 € Old price: 1,07 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.07 € Sina säästad Kilohind 20,91 €/kg Kaal 33 g Toote kirjeldus Suhkur, glükoosisiirup, happed, lõhna-ja maitseained, mentool, musta porgandi mahla kontsentraat, eukalüptiõli. Seotud tooted CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
CORNY Protein Power proteiinibatoon vanilje 50g 21,80 €/kg Parim enne: 06.02.2026Hulgipakend: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%