-35% -35% Nõudepesumasina Sool Finish 1,2kg Hulgipakend: 8 Current price: 1,94 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 1,62 €/kg Kaal 1.2 kg Toote kirjeldus Nõudepesumasina Sool Finish 1,2kg Seotud tooted Lõhnaküünal Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 25.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Puidust ühekordsete söögiriistade komplekt Merkant (nuga 1tk, kahvel 1tk, salvrätt 1tk) 0,35 € 0,49 € -29% Smile Bambustikud, 40cm, 50tk 0,77 € 0,95 € -19% Prügikott 150L, 750×1150, 10tk/rull, McLean HD Hulgipakend: 20 1,49 € 2,40 € -38%
Lõhnaküünal Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 25.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%
Puidust ühekordsete söögiriistade komplekt Merkant (nuga 1tk, kahvel 1tk, salvrätt 1tk) 0,35 € 0,49 € -29%