-20% -20% Martsipanibatoon Schluckwerder Rummitrühvli 75g Parim enne: 26.06.2026Hulgipakend: 9 Current price: 0,95 € Old price: 1,19 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.19 € Sina säästad Kilohind 12,67 €/kg Kaal 75 g Toote kirjeldus Martsipanibatoon Schluckwerder Rummitrühvli 75g Seotud tooted Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31% Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61% Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%