-33% -33% Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk Sour Brain 32g Parim enne: 09.04.2026Hulgipakend: 26 Current price: 1,99 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 62,19 €/kg Kaal 32 g Toote kirjeldus Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk Sour Brain 32g Seotud tooted Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27% TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%