-48% -48% Kaeraküpsis Ploomiga 200g Parim enne: 13.02.2026Hulgipakend: 16 Current price: 0,99 € Old price: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.89 € Sina säästad Kilohind 4,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Kaeraküpsis Ploomiga 200g Seotud tooted Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%