-21% -21% Vanish Oxi Action Spray priekšmazgāšanai 500 ml Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 4,99 € Sena cena: 6,35 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 6.35 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,98 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts Vanish Oxi Action Spray priekšmazgāšanai 500 ml Saistītie Produkti Kingaviks-spīdums Brown, 75 ml 3,87 €/kg 0,29 € 1,49 € -81% Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45% Olu krāsas Express – 4 krāsas ieteicams līdz: 21.03.2026 Iepakojumā vairumā: 10 1,99 € 3,99 € -50% Krūze Jaunava, 315ml 1,29 €
Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%