-12% -12% Vafeļu rullīši ar pistāciju krēmu Tago 150g Ieteicams līdz: 10.07.2026Lielapjoma iepakojums: 30 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 1,69 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.69 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,93 €/kg Svars 150 g Produkta apraksts Vafeļu rullīši ar pistāciju krēmu Tago 150g Saistītie Produkti HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%