-32% -32% Lava Boom plākšķīgās konfektes Kolas & Zaļā ābola garša, 18 g. Ieteicams līdz: 10.04.2026Lielapjoma iepakojums: 72 Pašreizējā cena: 1,69 € Sena cena: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 93,89 €/kg Svars 18 g Produkta apraksts Lava Boom plākšķīgās konfektes Kolas & Zaļā ābola garša, 18 g. Saistītie Produkti Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27% Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%