-54% -54% Skābo zemeņu garšas želejveida konfektes, Mentos, 56 g. Ieteicams līdz: 31.12.2026Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 4,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 4.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 35,54 €/kg Svars 56 g Saistītie Produkti Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61% Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%