-67% -67% McVities Flipz kliņģera kanēļa rullītis 90g Ieteicams līdz: 13.12.2025Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 3,00 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 11,00 €/kg Svars 90 g Saistītie Produkti Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Ieteicams līdz: 20.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 2,49 € -52% Kūka "Dykanske" 145 gr 3,38 €/kg Ieteicams līdz: 07.07.2025 0,49 € 0,95 € -48% Kraukšķīgas Pizzetta krekeri Pugliese 70g 21,29 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud paprika ja hapukoorega 110g 10,82 €/kg Ieteicams līdz: 20.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 2,49 € -52%
Kraukšķīgas Pizzetta krekeri Pugliese 70g 21,29 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%