-53% -53% Gumijas konfektes PJ Masks Jelly Cars 80g Ieteicams līdz: 11.01.2026Lielapjoma iepakojums: 72 Pašreizējā cena: 0,59 € Sena cena: 1,25 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.25 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 7,37 €/kg Svars 80 g Produkta apraksts Gumijas konfektes PJ Masks Jelly Cars 80g Saistītie Produkti Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48% Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50% Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%