-48% -48% Konfekšu drupatas Tobies Popping Tutti Frutti, zemeņu un kolas 36g Ieteicams līdz: 28.07.2027Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.89 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 27,50 €/kg Svars 36 g Produkta apraksts Kommipuru Tobies Popping Tuti Fruti, Maasikas ja Cola Saistītie Produkti Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%