-47% -47% Dāvanu komplekts Pan Aroma APPLE & CINNAMON Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 9,39 € Sena cena: 17,59 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 17.59 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 18,78 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts Dāvanu komplekts Pan Aroma APPLE & CINNAMON eļļas izkliedētājs, eļļa 10ml un tējas svecītes 4gab. Saistītie Produkti Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45% Krūze Dvīņi, 315ml 1,29 € Krūze Svari, 315ml 1,29 € Krūze Vērsis, 315ml 1,29 €
Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%