-24% -24% Kaķu smiltis Kitty Meeuw Bentonīts 100% dabīgs 5L/4kg Daudzpaka: 5 Pašreizējā cena: 2,49 € Sena cena: 3,27 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.27 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 0,62 €/kg Svars 4 kg Produkta apraksts Bentonīta kaķu smiltis 100% dabīgas 5L/4kg Saistītie Produkti Krūze Strēlnieks, 315ml 1,29 € Krūze vēzis, 315ml 1,29 € Aromātiskā svece Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 25.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45% Vaskadrāna, SMILE, 3 gab. Iepakojums vairumā: 12 1,99 € 3,79 € -47%
Aromātiskā svece Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 25.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%