-48% -48% Auzu cepumi ar aprikozēm 200 g Ieteicams līdz: 13.02.2026Lielapjoma iepakojums: 16 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.89 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,95 €/kg Svars 200 g Produkta apraksts Auzu cepumi ar aprikozēm 200 g Saistītie Produkti Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61% Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Pienšokolādes konfekte ar Daim Marabou 67g 22,24 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%