-35% -35% Želejas konfekte LOLLIBONI Sour Brain, 45 g. Ieteicams līdz: 28.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 28,67 €/kg Svars 45 g Produkta apraksts Želejas konfekte LOLLIBONI Sour Brain, 45 g. Saistītie Produkti Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Siera šokolāde, Nopri, 100 g 26,90 €/kg ieteicams līdz: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%