-58% -58% Batoniņš Sweet Tale ar rīsu kraukšķiem 27 g Ieteicams līdz: 01.04.2026Lielapjoma iepakojums: 160 Pašreizējā cena: 0,19 € Sena cena: 0,45 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.45 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 7,04 €/kg Svars 27 g Produkta apraksts Batoniņš Sweet Tale ar rīsu kraukšķiem 27 g Saistītie Produkti Siera šokolāde, Nopri, 100 g 26,90 €/kg ieteicams līdz: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Cepumi Oreo Original 176g 11,31 €/kg Ieteicams līdz: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47% Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%