-53% -53% Batoniņš Sweet Tale ar zemesriekstiem 30 g Ieteicams līdz: 24.03.2026Lielapjoma iepakojums: 160 Pašreizējā cena: 0,23 € Sena cena: 0,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 7,67 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts Batoniņš Sweet Tale ar zemesriekstiem 30 g Saistītie Produkti Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46% HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% Kalev Limoncello marcipāna konfektes 175g 11,71 €/kg Ieteicams līdz: 06.01.2026Lielapjoma iepakojums: 21 2,05 € 4,45 € -54% TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Kalev Limoncello marcipāna konfektes 175g 11,71 €/kg Ieteicams līdz: 06.01.2026Lielapjoma iepakojums: 21 2,05 € 4,45 € -54%
TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%