-24% -24% -80C Stiklu mazgāšanas šķidruma koncentrāts ziemas 1L Daudzpaka: 6 Pašreizējā cena: 2,89 € Sena cena: 3,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 2,89 €/kg Svars 1 kg Produkta apraksts Aknu tīrīšanas šķidrums Circle K -80C 1L Saistītie Produkti Krūze Lauva, 315ml 1,29 € Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45% Aromātiskā svece Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 25.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45% Krūze Vērsis, 315ml 1,29 €
Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%
Aromātiskā svece Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 25.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%