-33% -33% LOLLIBONI Sour Brain pārsteiguma konfekšu iepakojums, 32 g. Ieteicams līdz: 09.04.2026Lielapjoma iepakojums: 26 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 62,19 €/kg Svars 32 g Produkta apraksts LOLLIBONI Sour Brain pārsteiguma konfekšu iepakojums, 32 g. Saistītie Produkti CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%