-33% -33% LOLLIBONI pārsteiguma konfekšu iepakojums, 40 g. Ieteicams līdz: 20.03.2026Lielapjoma iepakojums: 26 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 49,75 €/kg Svars 40 g Produkta apraksts LOLLIBONI pārsteiguma konfekšu iepakojums, 40 g. Saistītie Produkti Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%