-32% -32% Lava Boom plākšķīgās konfektes Kolas & Zaļā ābola garša, 18 g. Ieteicams līdz: 10.04.2026Lielapjoma iepakojums: 72 Pašreizējā cena: 1,69 € Sena cena: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 93,89 €/kg Svars 18 g Produkta apraksts Lava Boom plākšķīgās konfektes Kolas & Zaļā ābola garša, 18 g. Saistītie Produkti Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63% Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%