-35% -35% Želejas konfekte LOLLIBONI Sour Brain, 45 g. Ieteicams līdz: 28.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 28,67 €/kg Svars 45 g Produkta apraksts Želejas konfekte LOLLIBONI Sour Brain, 45 g. Saistītie Produkti Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%