-41% -41% Konfekte LOLLIBONI Sour Brain skābās pilītes, 60 ml. Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 2,19 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.19 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 21,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Konfekte LOLLIBONI Sour Brain skābās pilītes, 60 ml. Saistītie Produkti Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47% Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%