-36% -36% Ledene uz kociņa, LOLLIBONI, 30 g. Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 180 Pašreizējā cena: 0,89 € Sena cena: 1,39 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.39 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 29,67 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts Ledene uz kociņa, LOLLIBONI, 30 g. Saistītie Produkti Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%