-12% -12% Vafeļu rullīši ar riekstu krēmu, Tago, 150 g. Ieteicams līdz: 05.06.2026Lielapjoma iepakojums: 30 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 1,69 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.69 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,93 €/kg Svars 150 g Saistītie Produkti Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42% Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50% Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42%
Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%