-20% -20% Vafeles ar kakao krēma pildījumu, SNAZZLES, 170 g. Ieteicams līdz: 15.07.2026Lielapjoma iepakojums: 48 Pašreizējā cena: 1,19 € Sena cena: 1,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 7,00 €/kg Svars 170 g Saistītie Produkti Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43% Kukurūzas stienīši ar cukuru, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37% Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Kukurūzas stienīši ar cukuru, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%