-32% -32% Cukurvate, Lolliboni 50 g Ieteicams līdz: 28.05.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,69 € Sena cena: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 28,17 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Cukurvate, Lolliboni 50 g Saistītie Produkti Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63% Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%