-32% -32% Suhkruvatt Lolliboni Ükssarvik sinine 50g Parim enne: 28.05.2026Hulgipakend: 12 Current price: 1,69 € Old price: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.49 € Sina säästad Kilohind 28,17 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Suhkruvatt Lolliboni Ükssarvik sinine 50g Saistītie Produkti Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42% Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46%