-48% -48% Auzu cepumi ar plūmēm 200 g Ieteicams līdz: 13.02.2026Lielapjoma iepakojums: 16 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.89 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,95 €/kg Svars 200 g Produkta apraksts Auzu cepumi ar plūmēm 200 g Saistītie Produkti Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Kalev Limoncello liķiera marcipāna konfektes 150g 17,27 €/kg Ieteicams līdz: 07.01.2026Lielapjoma iepakojums: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%